שמלות כלה

אין אחת שלא חולמת על שמלת הכלה שלה. כולן רוצות להיכנס יום אחד לתוך השמלה הלבנה ולצעוד לקול תשואות הקהל אל עבר החופה. יחד עם זאת, בחירת השמלה יכולה להיות קשה ומורכבת. על מנת להקל עלייך, ריכזנו את כל מה שאת צריכה לדעת על שמלת החלומות שלך.

 

זה עסק יקר
שמלות כלה הן עסק יקר וכדאי לקחת זאת בחשבון. שמלת כלה מעוצבת מתחילה במחיר של ארבעת אלפים שקלים ויכולה להגיע עד לעשרות אלפי שקלים. לא רק ששמלת כלה זה יקר, גם ארגון החתונה הגדולה יהיה עסק יקר. לכן כשאת ניגשת לקראת בחירת שמלת כלה עבורך כדאי שתחשבי מראש מה התקציב שלך. דעי כמה את יכולה ומוכנה להשקיע עבור השמלה הלבנה וכך תמנעי מעצמך לסיים את החתונה ולהתחיל את החיים עם בן זוגך עם חיובים שלא תוכלו לעמוד בהם. במידה והתקציב שלך לא גבוה במיוחד, כדאי שתדעי שישנם פתרונות שונים – שמלות מעצובות יד שנייה, הזמנת שמלה מהאינטרנט (שתוכלי לאחר מכן לסדר אצל תופרת) וכן חנויות נוחות וזולות של שמלות כלה מעוצבות. כמובן שבסופו של דבר הכי חשוב שתראי הכי טוב ביום המיוחד שלכם.

 

מה הסגנון שלך?
שמלות כלה מגיעות בסגנונות ועיצובים שונים – שמלת כלה מעטפת, שמלת כלה קלאסית ואף שמלת כלה קצרה. הכול ניתן לעשות עם השמלה הלבנה ותמצאי גם שמלות בגוונים שונים של לבן. כמובן שאם את רוצה את השמלה המושלמת כדאי שתבחרי שמלת כלה מעצב אופנה שתעוצב בצורה הכי מסוגננת ואופנתית שיש. הכי חשוב שהשמלה תתאים לך ותהיה השמלה שבעיניך הכי יפה.

 

מדידות, מדידות, מדידות
השמלה לא רק שצריכה להיות הכי יפה שיש, היא גם צריכה לשבת לך בצורה מדויקת על הגוף ולהחמיא לך. לכן חשוב מאוד שתמדדי את השמלה ותתאימי אותה למבנה הגוף שלך. בחנויות להשכרה או רכישה של שמלות כלה תוכלי כמובן למדוד, ובמקום כזה יציעו לך גם שירותי תפירה להתאמת השמלה למידות שלך. אם החלטת לקנות את השמלה מיד שנייה או מהאינטרנט, תוכלי ללכת לתופרת שתדע לדייק את השמלה למידותייך, ולא להתפשר בשום אופן על "בערך". חשוב שהשמלה גם תיראה עלייך טוב וגם תרגיש לך בנוח במיוחד לריקודים וכן שתדאגי שהכול יושב כמו שצריך ואין חשש שייקרע משהו או ישתחרר תפר.

 

בא לך לעצב בעצמך?
אם את מתקשה למצוא את השמלה המושלמת או אם את רוצה שמלה מיוחדת במיוחדת בשבילך, תוכלי לבחור עיצוב שמלת כלה בעצמך. כך תוכלי לשרטט את שמלת הלבנה שתמיד חלמת עליה וללכת לאיש מקצוע בתחום שיתפור אותה בדיוק בשבילך. אומנם תהיה לך שמלה ייחודית, אך קחי בחשבון כי יתכן ומדובר באפשרות היקרה ביותר, ולכן כדאי שתוודאי שזה עומד בתקציב שלך.